sokołowski Ośrodek Kultury

Kino

Bella i Sebastian
27 - 29 listopada 15:00
familijny, Francja 2013, 1 godz/44 min., b/o

Ośmioletni Sebastian mieszka z dziadkiem w niewielkiej wiosce we francuskiej części Alp. Od pewnego czasu spokój tutejszych mieskańców burzy wieść o grasującym w okolicy tajemniczym dzikim zwierzęciu. Pewnego dnia podczas spaceru po górach Sebastian spotyka bezpańskiego owczarka. Udaje mu się zdobyć zaufanie zwierzęcia. Jest szczęśliwy, że znalazł przyjaciela. Wkrótce jednak okazuje się, że w psie, któremu chłopiec dał na imię Bella, dorośli widzą niebezpieczne zwierzę dziesiątkujące stada owiec. Czy chłopcu uda się, że to nie jest sprawka sympatycznej Belli i wraz z nią wytropić prawdziwych winowajców?

Mapy gwiazd
27 -30 listopada 17:00
dramat, 1 godz./51 min. od lat 15

Autor bestsellerowych poradników dr Stafford Weiss jest szanowanym nestorem hollywoodzkiej dynastii. Choć zbił fortunę na doradzaniu innym, nie do końca radzi sobie z sytuacją we własnym domu. Jego żona Cristina większość czasu poświęca karierze ich 13-letniego syna Benjiego od kilku lat mającego poważne problemy z narkotykami. Ich dorastająca córka Agatha, u której lekarze zdiagnozowali piromanię, zaprzyjaźnia się z Jeromem – młodym szoferem, któremu marzy się aktorska kariera. Czy przepustką do niej będzie romans z pacjentką Stafforda, aktorką Havaną Segrand, która od lat nie potrafi poradzić sobie ze sławą swojej zmarłej matki? Jaka jest cena bycia gwiazdą?

W rolach głównych: Julian Moore, Mia Wasikowska, Olivia Williams, John Cusak i Robert Pattinson

Interstellar
27 - 30 listopada 19:00
sci-fi, USA/Anglia 2014, 2 godz/49 min. od lat 15

Najnowszy film Christophera Nolana – twórcy "Incepcji", "Mrocznego rycerza", "Batman. Początek.". W rolach głównych: Matthew McConaughey, Anne Hathaway, Michael Caine i Casey Affleck.

Historia grupy badaczy, którzy dzięki nowo odkrytemu tunelowi czasoprzestrzennemu pokonują granice do tej pory przekraczające ludzkie możliwości podróżowania w innym wymiarze. Film oparty jest na teorii naukowej opracowanej przez fizyka z Caltech Kipa Thorne'a.

 

1/6wybierz podstronę:  1 2 3 4 5 6 z 6 
Aktualny repertuar

(c) 2003-2007 Sokołowski Ośrodek Kultury
ul. Wolności 27, 08-300 Sokołów Podlaski, tel. (0-25) 7872438